Softeal Technology Mobile için Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Son güncelleme: 24 Nisan 2021

Bu gizlilik politikası, Siz servisimizi kullandığınızda toplanan bilgilerinizin Softeal tarafından kullanım yöntemleri ve ifşa politikaları hakkında bilgi verir ve Sizin gizlilik haklarınızın kanun tarafından nasıl korunduğuna dair bilgiler içermektedir.

Açıklama ve Tanımlar

Açıklama

Baş harfi büyük yazılmış kelimeler, ister tekil ister çoğul manada kullanılsın, aşağıda tanımlanan anlamlara karşılık gelmektedir.

Tanımlar

Bu gizlilik politikasının amaçları doğrultusunda:

Kişisel Verilerinizin Toplanması ve Kullanılması

Toplanan Veri Türleri

Kişisel Veriler

Servisimizi kullanırken, Sizinle kontak kurmak ya da Sizi tanımlamak adına, bazı kişisel verilerinizi talep edebiliriz. Bu kişisel veriler, aşağıdaki verileri ihtiva edebilir ama bunlarla sınırlı değildir:

Kullanım Verisi

Servis kullanılırken, Kullanım Verileri otomatik olarak toplanır.

Kullanım Verisi, Cihazınızın internet protokol adresi (örneğin IP adresi), tarayıcı türü, tarayıcı sürümü, Servisimizin ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaretinizin saati ve tarihi, bu sayfalarda harcanan süre, tekil cihaz tanımlayıcıları ve diğer teşhis verilerini ihtiva eder.

Servise bir mobil Cihaz aracılığıyla veya üzerinden eriştiğinizde, belirli bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz. Bu bilgiler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte şunları içerir: kullandığınız mobil cihaz türü, mobil Cihazınızın tekil kimliği, IP adresi, mobil Cihaz işletim sisteminiz, kullandığınız mobil internet tarayıcısı türü ve diğer teşhis verileri.

Ayrıca, Servisimizi her ziyaret ettiğinizde mobil Cihaz tarayıcınızın gönderdiği bilgileri de toplayabiliriz.

Uygulama Kullanımı Sırasında Toplanan ilgiler

Uygulama kullanımı sırasında, Uygulamamızın özelliklerini sağlamak için Kullanıcının ön onayını alarak aşağıdaki veri türlerini toplamaktayız:

Bu bilgileri, Servisimizin özelliklerini sağlamak, Servisimizi geliştirmek ve özelleştirmek için kullanırız. Bilgiler, Şirketin sunucularına ve / veya bir Servis Sağlayıcının sunucularına yüklenebilir veya basitçe Cihazınızda saklanabilir.

Bu bilgilere erişimi istediğiniz zaman Cihaz ayarlarınızdan etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Kişisel Verilerinizin Kullanımı

Şirket, Kişisel Verileri aşağıdaki amaçlar için kullanabiir:

Kişisel Verilerinizi aşağıdaki durumlarda paylaşabiliriz:

Kişisel Verilerinizin Saklanması

Şirket, Kişisel Verilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasında belirlenen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacaktır. Kişisel Verilerinizi, yasal yükümlülüklerimize uyum (örneğin, geçerli yasalar uyarınca saklamamız gerekiyorsa), anlaşmazlıkları çözmek ve yasal anlaşmalarımızı ve politikalarımızı uygulamak için gerekli olduğu ölçüde saklayacak ve kullanacağız.

Şirket, ayrıca dahili analiz amacıyla Kullanım Verilerinizi saklayacaktır. Kullanım Verileri genellikle kısa süreler için saklanır. Servisimizin güvenliğini ve işlevselliğini güçlendirmek veya yasal olarak gereken durumlarda bu veriler daha uzun süreler saklanacaktır.

Kişisel Verilerinizin Aktarılması

Kişisel Veriler de dahil olmak üzere bilgileriniz, Şirketin operasyon ofislerinde ve operasyona dahil olan diğer tarafların lokasyonlarında saklanmaktadır. Yani bu bilgiler, Sizin yargı bölgenizdeki veri koruma kanunlarınından farklı kanunları olan eyalet, il ya da ülke gibi yargı bölgelerindeki bilgisayarlara aktarılabilir.

Bu Gizlilik Politikasını kabul etmeniz ve ardından bu tür bilgileri göndermeniz, bu aktarımı kabul etmeniz anlamına gelmektedir.

Şirket, bu Gizlilik Sözleşmesi kapsamında, verilerinizin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamak için gerekli tüm adımları atacaktır. Aktarım yapılacak organizasyon veya ülkede, Kişisel Verileriniz ve diğer bilgilerinizin güvenliği dahil olmak üzere, yeterli kontroller olmadığı sürece Şirket, Kişisel Verilerinizin aktarımını yapmamakla yükümlüdür.

Kişisel Verilerinizin İfşası

Ticari İşlemler

Şirket bir birleşme, satın alma veya varlık satışı ile ilgiliyse, Kişisel Verilerinizi aktarılabilir. Kişisel Verileriniz aktarılmadan ve farklı bir Gizlilik Politikasına tabi olmadan önce bildirimde bulunacağız.

Kanuni Durumlar

Belirli koşullar altında, Şirketin kanunen gerekli olması halinde veya resmi makamların geçerli taleplerine yanıt olarak (örneğin bir mahkeme veya bir devlet kurumu) Kişisel Verilerinizi ifşa etmesi gerekebilir.

Diğer Yasal Gereklilikler

Şirket, Kişisel Verilerinizi gerekli olduğuna iyi niyetle inanarak, aşağıdaki durumlarda ifşa edebilir:

Kişisel Verilerinizin Güvenliği

Kişisel Verilerinizin güvenliği Bizim için önemlidir, ancak hiçbir internet üzerinden aktarım ya da elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayınız. Kişisel Verilerinizi korumak için, gerekli ticari kaynakları kullanıyoruz ancak yine de mutlak güvenliğini garanti etmemiz mümkün değildir.

Çocukların Gizliliği

Servisimiz 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmemektedir. 13 yaşın altındaki kişilerden kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplamıyoruz. Ebeveyn veya veliyseniz ve çocuğunuzun Bize Kişisel Veriler sağladığını fark ettiyseniz, lütfen Bizimle iletişime geçiniz. 13 yaşın altındaki herkesten, ebeveyn izni doğrulanmadan Kişisel Veriler topladığımızın farkına varırsak bu bilgileri sunucularımızdan kaldırmak için gerekli adımları atmaktayız.

Bilgilerinizi işlemek için yasal dayanak olarak izninizi almamız gereken durumlar ya da ülkeniz kanunlarına göre ebeveyn izni gereken durumlarda, bu bilgileri toplamadan ve kullanmadan önce ebeveyninizin iznini isteyebiliriz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Servisimiz, Bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf bir bağlantıya tıklarsanız, bu üçüncü tarafın internet sitesine yönlendirileceksiniz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin Gizlilik Politikasını gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Üçüncü taraf sitelerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Gizlilik Politikamızda yapılan herhangi bir değişiklik hakkında Sizi bilgilendireceğiz.

Değişikliğin yürürlüğe girmesinden önce Sizi, e-posta ve / veya Servisimiz üzerinde belirgin bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Ek olarak bu Gizlilik Politikasının üst kısmında bulunan "Son güncelleme" tarihini güncelleyeceğiz.

Herhangi bir değişiklik için, bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlandıktan sonra aktif durumdadır.

Bizimle İletişime Geçiniz

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle aşağıdaki yollardan iletişime geçebilirsiniz: